У Львові відремонтують 6 спортивних майданчиків. Адреси

3347 0
У середу, 23 березня, на засіданні депутатської комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради було погоджено перелік спортивних майданчиків ЛКП «Спортресурс», на яких цьогоріч проведуть капітальний ремонт.
фото: eveningkiev.com

фото: eveningkiev.com

Загалом з міського бюджету м. Львова на це виділено 3,1 млн. грн.

«Плануємо зробити все необхідне, щоб мешканці міста мали куди прийти, привести своїх діток і займатися там улюбленим видом спорту. Цього року на капітальний ремонт спортивних майданчиків вперше передбачено кошти, за які можна якісно відремонтувати спортивні майданчики. Це значна сума і я впевнений, що ми зможемо реалізувати все, що заплановано», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Перелік спортивних майданчиків, які цього року набудуть якісно нового вигляду:

·Дитячо-спортивний майданчик, вул. Винниченка, 4;

· Дитячо-спортивний майданчик, вул. Тернопільська, 13а;

· Баскетбольний майданчик на спортивному комплексі, вул. Кастелівка, 8;

· Дитячо-спортивний майданчик, вул. Замкова-Смерекова;

· Дитячо-спортивний майданчик, вул. Кошиця, 4;

· Дитячо-спортивний майданчик, пр. Чорновола, 45.

Нагадаємо, 17 лютого, на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту у Львові затвердили титульні списки по встановленню дитячо-спортивних майданчиків.

Опублікувала Наталія Середюк

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!