У Львові впорядкують три озера. Перелік

2985 0
У Львові тривають роботи з впорядкування трьох водойм у двох локаціях міста. Про це розповів начальник управління екології ЛМР Андрій Галушка.
фото: blog.karpaty.info, www.gazeta.lviv.ua

фото: blog.karpaty.info, www.gazeta.lviv.ua

Тривають роботи з впорядкування озер у 2 рекреаційних зонах міста: очистка Левандівського озера та ремонт двох водойм на території парку «Піскові озера». Так, у парку «Піскові озера» ремонтні роботи охоплюють відразу два озера, а на території Левандівського парку проводять благоустрій однієї великої водойми, об’ємом 2 га.

Ремонт водойм передбачає очищення дна від мулу, засипання його піском та проведення дезінфекції, відновлення бортових стінок, а також очищення берегів від сміття. Наразі у вищеназваних озерах триває відкачування мулу.

Читайте також: В Україні з’явиться електронний реєстр водойм

Основні роботи на обох рекреаційних зонах вже виконано. Загалом, благоустрій озер у парку «Піскові озера» підходить до завершення: там робота закінчиться вже за тиждень. Натомість, у Левандівському парку очищення водойми триватиме до кінця листопада.

За словами Андрія Галушки, при виконанні робіт із впорядкування озер використовують спеціальні насоси, які забезпечують збереження екосистеми водойм – риби та водоростей. Робота відбувається у дві етапи: спочатку оди насос розмиває мул на дні озера, потім другий відкачує воду, залишаючи при цьому необхідний для життя риб рівень водного середовища.

Читайте також: У Львові впорядкують два озера: локації, деталі

У планах – впорядкування та покращення технічного стану озер у парку «Погулянка». Важливі роботи передбачаються на території Снопківського парку, де відновлення потребують відразу 4 водойми: тут необхідним є очищення берегів та води від очерету, водоростей та сміття і відкачування мулу.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!