У Львові ввели нові правила паркування. Що зміниться

1892 0
Депутати ЛМР прийняли ухвалу «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у м. Львові» від 29.12.2011р № 1072.
фото: vi.ill.in.ua

фото: vi.ill.in.ua

Під час пленарного засідання, в ЛМР ухвалили зміни до положення про паркування транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно зі змінами, для паркування діятимуть такі правила:

·Платні майданчики для паркування тепер працюватимуть з 8 год до 19 год (раніше працювали з 9 год)

·Раніше відведені майданчики для платного паркування обов’язково повинні були бути обладнаними паркувальними автоматами з розрахунку не менше, як один автомат на 10 місць для паркування з обох боків вздовж проїжджої частини вулиці, дороги або тротуару. Згідно зі змінами, один паркувальний автомат має бути не менше ніж на 20 місць.

·Організацію майданчиків для паркування у м. Львові має здійснювати замовник за власною ініціативою чи за поданням суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування за попереднім погодженням з уповноваженим органом ГУ Національної поліції України у Львівській області

Читайте також: До центру – 10 хв пішки. У Львові хочуть змінити систему паркування

·Схема організації паркування транспортних засобів на майданчиках для паркування має зазначатися у паспорті майданчика для паркування за погодженням з уповноваженим органом ГУ Національної поліції України у Львівській області.

· Спеціально визначені земельні ділянки для організації гостьових майданчиків для паркування транспортних засобів підприємств, організацій, торговельних та розважальних закладів на прилеглих до них територіях та майданчики для паркування на їхніх внутрішніх територіях надає замовник цим суб’єктам без проведення конкурсу, відповідно до звернень суб’єктів підприємницької діяльності

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!