У Львові біля Бернардинського муру зробили виставку робіт «Левинський в об’єктиві»

1490 0
Фотоконкурс «Левинський в об’єктиві» тривав з початку червня та був присвячений до 170-ліття з дня народження відомого львівського будівничого Івана Левинського.
Фото: Бюро спадщини

Фото: Бюро спадщини

У Львові на вулиці Валовій, 20 відкрили літню вуличну виставку учасників фотоконкурсу «Левинський в об’єктиві». Облаштували її вздовж стінки Бернардинсткого муру. Про це повідомляє Бюро спадщини.

«Загалом ми опублікували 60 конкурсних фото, які обрали з-поміж світлин, які зробили 50 учасників інтерактиву. Львів’яни гуляючи вулицею Валовою можуть не лише переглянути конкурсні світлини, а й переглянути всі інші фото з допомогою QR-коду, а при бажанні відразу й підписатися на акаунти авторів», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища Павло Богайчик.

Виставка фотоконкурсу «Левинський в об’єктиві» на вулиці Валовій триватиме впродовж місяця.

Нагадаємо, фотоконкурс «Левинський в об’єктиві» тривав з початку червня та був присвячений до 170-ліття з дня народження відомого львівського будівничого Івана Левинського. Журі визначило трьох переможців, які стали фіналістами. Загалом у конкурсі взяло участь понад 50 учасників.

Фото: Бюро спадщиниЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!