У Львові визначили локації, де хочуть облаштувати перехоплюючі паркінги

9233 0
Наразі основне завдання – закріпити земельні ділянки концепцією.
Фот умовне

Фот умовне

У Львові визнали 7 локацій, де можуть бути перехоплюючі паркінги. Депутатська комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР доручила Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури впродовж місяця напрацювати концепцію перехоплюючих паркінгів у Львові. Про це повідомили під час засідання комісії 9 жовтня.

«У нас вже є визначених 7 місць у Львові, де можуть бути перехоплюючі паркінги, але щоб все реалізувати, треба виготовити проектно-кошторисну документацію, що дасть нам можливість в подальшому передбачити кошти під проєкт  і включити його в ухвалу №120. Тоді ми офіційно забронюємо визначені земельні ділянки, щоб їх не забудували», – зазначив голова комісії Ігор Зінкевич.

Наразі основне завдання – концепцією закріпити земельні ділянки.

Читайте також: Паркування у Львові. Що змінилось та де найчастіше штрафують

Перехолюючий паркінг – це стоянка, сполучена з громадським транспортом, що дозволяє жителям приміської зони та іншим вирушати в центр міста, залишивши свої транспортні засоби та пересівши в автобус, маршрутне таксі, трамвай, метро тощо. Перехоплювальні стоянки, як правило, розташовані в під'їзних зонах до центру великих міст або в передмісті.

Перехоплюючі паркінги пропонують облаштувати на 7 напрямках:

  • вул. Богдана Хмельницького – інтенсивність транспортного потоку вранці на в’їзді у місто – 14 484 авто;

  • вул. Личаківської  – 6629 авто;

  • вул. Кульпарківської – 6 273 авто;

  • вул. Стрийської  – 10 575 авто;

  • вул. Городоцької – 6 479 авто;

  • вул. Шевченка – 7098 авто;

  • пр. Червоної Калини – 6 385 авто.

Нагадаємо, що у Львові планують облаштувати перехоплюючі паркінги на кожному магістральному в'їзді у місто. Перший такий перехоплюючий паркінг на 1200 авто планували облаштувати у південній частині Львова, на ділянці навпроти ТРЦ King Kross Leopolis. Роботи планували виконати у 2022 році, проте через зменшення фінансування їх відтермінували.

Наталія Вареник

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!