У Львові визначили, які проекти фінансуватимуть із Громадського бюджету. Повний перелік

25437 2
Учора, 21-го листопада, результати голосування львів’ян за громадські проекти розглянули на засіданні робочої комісії, після чого став відомий список проектів-переможців, які почнуть реалізувати в 2017 році, а також сума, яку нададуть на їх втілення з бюджету.

Учора, 21-го листопада, на спільному засіданні депутатських комісій законності, депутатської діяльності та свободи слова та комісії фінансування та планування бюджету було затверджено список проектів, які будуть профінансовані за кошт Громадського бюджету Львова.

Читайте також: Що обрали львів’яни: топ-10 малих громадських проектів у кожному районі 

Як повідомив у коментарі для Tvoemisto.tv Іван Коржов, в.о. начальника міського управління ІТ, загальна сума фінансування проектів - 17 529 965 грн - та перелік переможців є остаточними. "Наступний крок - затвердження бюджету розвитку, у межах якого це буде заплановано окремою стрічкою як бюджет участі. Це бюрократичний момент, який має бути, але щодо прийняття ми не переживаємо, бо усі фракції підтримують ідею", - пояснив Іван Коржов. За його словами, роботу над втіленням проектів розпочнуть уже взимку 2017, а до 31-го грудня 2017 року усі проекти мають бути реалізовані.

Пропонуємо остаточний список проектів-переможців, серед яких: 4 великі й 63 маленькі.

Подивитися список у повному розмірі та переглянути опис кожного проекту можна ТУТ.

Нагадаємо, 30 червня, на засіданні сесії Львівської міської ради депутати затвердили Положення про громадський бюджет. Як розповів Tvoemisto.tv в.о. начальника управління Секретаріат ради Юрій Лукашевський, 40% цих грошей скерують на реалізацію великих проектів і решту – 60% – на малі проекти.

Відтак, на втілення трьох великих проектів, які набрали найбільше голосів львів’ян, припадає орієнтовно 6, 5 млн грн, а на малі проекти виділять  9,5 млн грн, а це – близько 1,5 млн грн на кожен район Львова.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
22 Листопада, 2016 23:57
Юлія не видно взагалі нічого зі списку ні зі смартфону ні з компа..
22 Листопада, 2016 10:32
Ivan 3 великих проекта Шевченківський район і 1 Залізницний, якось не справедливо.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!