У Львові затвердили оновлений перелік зупинок громадського транспорту

2188 0
До оновленого переліку внесли зупинки на вул. Бандери, Орлика, Курмановича та Шевченка.
Трамвайна зупинка на площі Двірцевій у Львові

Трамвайна зупинка на площі Двірцевій у Львові

Виконавчий комітет міськради затвердив оновлений перелік зупинок громадського транспорту у Львівській громаді. Тут враховано зміни, які виникли через перейменування вулиць та інших об’єктів, а також при реконструкції вулиць чи зміні організації дорожнього руху.

Зокрема, до оновленого переліку внесли зупинки на вул. Бандери, Орлика, Курмановича та Шевченка.

«До прикладу, під час реконструкції вулиці Бандери нова трамвайна зупинка з’явилася навпроти корпусу №1 «Львівської політехніки». Також нові зупинки облаштували на вулицях Орлика та Курмановича, коли ремонтували ці вулиці. А на вул. Шевченка зупинки переносили. Тепер всі назви зупинок впорядковано та уніфіковано», – сказав керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Читайте також: У Львові штрафують перевізників, які завчасно з’їжджають з маршрутів

Загалом у списку є 1102 зупинки громадського транспорту у Львові та у громадах Львівської МТГ. Детальніше із переліком зупинок, можна ознайомитись за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!