У Львові затвердили Програму розвитку промислових зон Сигнівки та Рясного-2

6312 0
Впорядкувати промислові зони планують до 2020 року.
Фото: Рясне-2 / Facebook

Фото: Рясне-2 / Facebook

Депутати ЛМР погодили програму перспективного розвитку промислових зон Сигнівки та Рясного-2, аби залучити сюди інвесторів та запустити міський транспорт у ці райони. Відповідну ухвалу підтримали під час пленарного засідання ЛМР сьогодні, 20 грудня.

Читайте також: (Не)забуте Богом Рясне. Репортаж із найвіддаленішого закутка Львова

Промислова зона «Сигнівка» площею 92 га розташована в межах однойменного мікрорайону поблизу вулиці Північної, лісопарку «Білогороща» та вулиці Данила Апостола. Деякі ділянки, які нині вкриті чагарниками, планують продати з аукціону, а на частині облаштувати індустріальний парк. збудувати будівлі підприємства та електричну підстанцію.

Промислова зона «Рясне-2» площею 37 га розташована у межах вулиці Шевченка, колишнього заводу «Львівсільмаш», залізниці та підприємства «Онур». Ділянки призначені для промислових та машинобудівних будівель. 

Читайте також: Рясне 3.0. Як громадські простори змінять життя спального району

Упродовж 2019 та 2020 років комунальні підприємства Львова мають провести відповідні комунікації у районах, зремонтувати наявні вулиці та збудувати нові, зокрема, які б сполучали вулицю Північну з Конюшинною, Данила Апостола та кільцевою дорогою. Крім цього, управління архітектури та урбаністики має розробити детальний план цих територій, а управління транспорту – запустити у ці зони міські автобуси.

Вікторія Ейсмунт

Схеми ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!