У Львові збільшилась кількість звернень щодо запалених лімфовузлів

1890 0
Найчастіше збільшені лімфовузли виявляли у дітей віком 3-10 років.
Фото умовне

Фото умовне

У Львові збільшилась кількість звернень до медиків через запалення лімфовузлів. Найчастіше збільшені лімфовузли виявляли у дітей віком 3-10 років.

Джерело: Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

За словами медиків, у віці від 3 до 10 років спостерігається підвищена сприйнятливість до багатьох інфекцій. У більшості випадків причинами ставали інфекційні захворювання (бактерійні та вірусні).

«У дитячому віці збільшення лімфатичних вузлів зустрічається дуже часто та переважно є симптомом інфекційного процесу. Наприклад, інфекції ЛОР-органів (ангіна, отит) чи «хвороби котячих подряпин» (феліноз). Патологічними лімфовузлами, які свідчать про захворювання крові чи інші онкопатології, займаються онкологи і гематологи. У таких випадках ми допомагаємо колегам, коли потрібно провести біопсію та дослідити уражений вузол», – пояснив дитячий хірург центру Андрій Кузик.

Характерні ознаки нагноєння лімфатичних вузлів:
  • Виражений набряк, збільшення лімфатичного вузла, почервоніння шкіри у цій ділянці.

  • Біль, що пульсує, у збільшеному лімфовузлі. Біль при натисканні.

  • Підвищення температури при збільшеному лімфовузлі.

  • Ознаки інтоксикації.

Нагадаємо, що медики львівської лікарні «Охматдит» вилікували 12-річну Олену, у якої було важке ускладнення отиту.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!