У Львові для афганців збудують три будинки

2495 0
85% майбутніх квартир комплексу будуть призначені для афганців.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У Львові збудують житловий комплекс з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземною автостоянкою на вулиці Джона Леннона у Львові. Відповідні містобудівні умови та обмеження у понеділок, 19 червня, затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради. 

Житло зведуть на ділянці площею 0,558 га призначеній для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Це зона Ж-4, на якій дозволена багатоповерхова квартирна забудова.

Йдеться про земельну ділянку в північній частині міста, периферійній. Там заплановано трамвайну лінію по Миколайчука, є школа, низка інших сполучних об’єктів, зазначили в управлінні архітектури та урбаністики ЛМР.

Антон Коломєйцев пояснив, що планується будівництво кооперативного житла афганців. Позаду існуючої десятиповерхівки планується сформувати вищий об’єкт, а також дві восьмиповерхівки, але враховуючи, що вони знаходяться на стилобатній частині, через перепад, тоді це житло, фактично, середньої поверховості. Є велика територія довкола для формування громадського простору, де зможуть відпочивати як мешканці цього комплексу, так і району загалом. Тут пропонується створити таку площу – громадський простір з різним дитячим устаткуванням і дворівневу підземну частину для паркування. 

«В нас близько 176 паркомісць і таким чином ми виконуємо норму відносно того, що ми забезпечимо паркомісцями цей комплекс. Так само на території передбачені  дитячі і спортивні майданчики. Всіх норм щодо виїзду пожежного транспорту також дотримано. По стилобатній частині передбачений рух пожежного автомобіля, для цього там є розворотний майданчик. До низькоповерхової забудови передбачений пожежний виїзд з одного боку, а до будинку вище 9-поверхів буде доїзд з усіх сторін, відповідно до будівельних норм», – зазначили проектанти.

85% майбутніх квартир комплексу будуть призначені для афганців і це будівництво буде здійснюватись за їхні кошти,  повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, що у Львові, на вул. Миколайчука, збудують соціальний кампус в межах центру реабілітації «Незламні». Це спільний проєкт з Єврокомісією, яка надала для цього 19,5 млн євро. 

Візуалізація з засідання виконавчого комітету

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!