У Львові збудують нові корпуси лікарні св. Луки

1247 0
У приватної компанії обміняють території під будівництво нових корпусів.
Фото Роман Балук

Фото Роман Балук

На вул. Навроцького, 25 у Львові планують збудувати нові корпуси лікарні Першого ТМО. Відповідне рішення прийняли під час засідання сесії ЛМР 16 травня.

Йдеться про зміни до детального плану в районі вул. Зеленої, Навроцького, просп. Червоної Калини та вул. Проектованої. Як повідомило видання Zaxid.net, відповідно до цих змін, територію східніше ділянки лікарні, яку раніше передбачали під громадську забудову, використають для розвитку лікарні, розташувавши шестиповерховий корпус на 108 ліжкомісць. Крім цього, ДПТ враховує добудову наявного корпусу лікарні.

На сусідній ділянці планують побудувати п’ять корпусів різного функціонального призначення: добудова наявного приватного медзакладу, нові корпуси лікарні святого Луки на 175-400 ліжкомісць. Розбудова медзакладів, за планами, дозволить створити додаткових приблизно 256 робочих місць. Реалізувати плани ДПТ планують упродовж п’яти років.

Читайте також: Перше ТМО вдруге переплатить за ремонт відділення

У пресслужбі ЛМР пояснили, що йдеться про обмін будівель та споруд, які розташовані на вул. Навроцького, 25 і перебувають у власності ТзОВ «Адірент» (межують з ділянкою лікарні) на інші об’єкти комунального майна на вул. Півколо, 14, які надають ТзОВ «Адірент». 

«Потреба у наданні якісної та високотехнологічної медичної допомоги зростає щодня, особливо у зв'язку зі збільшенням кількості поранених та внутрішньо переміщених осіб внаслідок військових дій. Ця необхідність ставить важливе завдання розширення та модернізації медичної інфраструктури для забезпечення мешканцям якісної медичної допомоги», - зазначив директор Першого ТМО Олег Самчук.

Нагадаємо, що у Першому територіальному медоб’єднанні заявили про нестачу медпрацівників через мобілізацію.  Керівник КНП пояснив, що мобілізацію медпрацівників в умовах воєнного стану проводять в тих умовах, що і інших категорій населення. Проте саме призов медпрацівників призводить до нестачі спеціалістів у медустанові. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!