У Львові збирають українські книги для переселенців за кордоном

773 0
Збір відкрили на двох локаціях. Сюди запрошують приносити книги для дітей і дорослих.
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Пластовий курінь «Літавиці» починає збирати книжки українською мовою для біженців, які зараз перебувають за кордоном. До справи запрошують приєднатися всіх небайдужих. Про збір повідомили на сторінці куреня у Фейсбуку. 

За словами організаторів, у Львові діють дві локації, куди можна приносити книги: 

  • вул. Кубійовича, 38, у приміщенні Львівської національної академії мистецтв. Локація працює по буднях з 11:00 по 18:00. Контактна особа – Ярина Лисун, 097 445 69 99.

  • вул. Героїв Майдану, 8а, у садочку св. Миколая. Книги слід заносити в нижній вхід садочку під сходами. Локація діє у всі дні з 8:00 по 20:00. Контактна особа – Галина Тузяк, 067 399 47 41.

У «Літавиці» додають, що ця справа не першочергова, але важлива, і якщо інші країни можуть забезпечити новоприбулі сім’ї усім необхідним, то українських книжок за кордоном немає.

Нагадаємо, що напередодні Український інститут книги, Міжнародний фестиваль BookForum, Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та Український ПЕН закликали міжнародні інституції накласти санкції на російську книгу. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!