У Львові змінили вимоги до реконструкції будинків

2246 0
Сьогодні, 2-го червня, прийняли рішення про вимоги щодо реконструкції приміщень.
Фото: poradumo.pp.ua

Фото: poradumo.pp.ua

Вимоги стосуються реконструкції житлових та нежитлових приміщень без зміни зовнішньої форми, влаштування в існуючих житлових будинках, адміністративно-побутових будівлях підприємств та громадських будівлях вбудованих приміщень громадського призначення. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Проект є регуляторним актом, пройшов відповідну процедуру погодження та прийняття, громадські слухання. Мета прийняття – станом на сьогодні законом України про регулювання містобудівельної діяльності не визначено процедуру надання вихідних даних на проектування щодо реконструкції таких об’єктів.

Читайте також: Будівництво житлового кварталу у Львові визнали незаконним

Це квартири, що розташовані на перших поверхах багатоквартирних житлових будинків, в яких міняється функція: переводиться в нежитло. Здійснюється пробиття дверей за рахунок віконних отворів. Ці приміщення використовуються як об’єкти громадського призначення: кафе, магазини, стоматологічні кабінети тощо.

Оскільки реконструкція передбачає втручання несучих та огороджувальних конструкцій фасадів будинків, що призводить до зміни зовнішнього вигляду цих фасадів, ми вважаємо, що таким архітектурним перетворенням мають передувати вихідні дані на проектування, котрі б встановлювали певні обмеження та умови проведення реконструкцій. Це дасть можливість унинкнути спотворення та руйнування пам’яток архітектури, а також спотворення історичного ареалу», - повідомив начальник управління регулювання забудови ЛМР Володимир Данилюк.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!