Львів'янам пропонують допомогти порахувати безпритульних собак

2579 0
Жителів міста запрошують стати волонтерами.

Підрахунок відбуватиметься 3-5 серпня за міжнародною методикою на базі унікального програмного забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спрощує роботу волонтерів та координаторів. За допомогою мобільного додатку волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з gps-міткою її перебування та додати візуальний опис, повідомляє прес-служба Львівської міської ради..

«Цього року ми не лише рахуємо кількість вуличних собак, а й виводимо детальну порівняльну статистику 2015-2017 років. Результати підрахунку дадуть нам можливість зрозуміти реальний стан з безпритульними тваринами в місті і дозволять удосконалити міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин на 2016-2020 роки», - розповів засновник Animal-id.info UA Віктор Копач.

Читайте також: У Львові порахують безпритульних собак. Містян просять долучитися

«Підрахунок безпритульних тварин покаже нам ефективність нашої роботи у напрямку гуманного скорочення кількості бездомних собак у Львові», -- зазначила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак. Вона закликала жителів міста долучитися до підрахунку в якості волонтерів.

Підрахунок триватиме три дні поспіль з 7:00 до 9:00. Проводитимуть його виключно з використанням мобільних додатків “STRAYS ID”. Доступ до мобільних додатків волонтер отримує на пошту після підтвердження онлайн-реєстрації.

Побачивши безпритульного собаку, волонтеру необхідно увійти у додаток, натиснути кнопку «Додати тварину»; сфотографувати чотирилапого (GPS координати з’являться під зображенням); відзначити важливі параметри про тварину: стать, стерилізація (про це свідчить кліпса ЛКП «Лев» на вусі тваринки), чи не домашня (власницька тварина, що бездоглядно гуляє на вулиці), стан тварини та зареєструвати її. Детальний інструктаж волонтери отримають на тренінгу, який буде проведено перед підрахунком.

Щоби  стати волонтером, слід зареєструватися  за посиланням.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!