У Львові з'явилася площа Святої Софії

3766 0
Храм Софії на території студмістечка освятили у 2016 році.
Фото: УКУ

Фото: УКУ

Територію у районі вул. Стрийської та вул. Козельницької у Львові перейменували на площу Святої Софії Премудрості Божої. 

З такою ініціативою виступив Український католицький університет. Йдеться про площу біля церкви Софії на території університету.

«В самому центрі студентського містечка розташована Церква святої Софії, тому у нас навіть не виникало питань, як назвати площу», – зазначив у коментарі Tvoemisto.tv отець Михайло Семчишин. 

Поруч із церквою на площі розташована бібліотека Центр Шептицького, позаду – студентський колегіум та академічний корпус.

Читайте також: УКУ відкрив новий колегіум. Фото 

Додамо, що церква Софії унікальна тим, що в одній будівлі на різних ярусах функціонують три храми: наземний рівень – це церква Софії-Премудрості Божої, на нижньому – ще два: храм святого Климентія Папи Римського і церква Гробу Господнього. При церкві діє також духовно-пасторальний центр. Тут передбачені місця для сповіді, розмови, зустрічей.

Нагадаємо, що у Львові перейменували частину вулиці Хуторівки на проспект Святого Івана Павла ІІ. Річницю візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до України відзначатимуть наступного місяця, з 23 по 27 червня.

Софія Шавранська


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!