У МОЗ опублікували умови роботи басейнів та фітнес-залів

2667 0
У межах послаблення карантину уряд дозволив відкрити спортзали та басейни з 1 червня.
фото: dp.vgorode.ua

фото: dp.vgorode.ua

Міністерство охорони здоров’я опублікувало умови роботи фітнес-центрів та басейнів під час карантину. Відповідну постанову головний санітарний лікар Віктор Ляшко підписав 26 травня.

Умови роботи фітнес-центрів, тренажерних залів, дитячих спортивно-юнацьких шкіл та басейнів:

 1. перед початком зміни усім працівникам міряють температуру;
 2. тих, у кого температура вища 37,2 та хто має симптоми ГРВІ, до роботи не допускатимуть;
 3. усі вони мають бути в масках чи респіраторах;
 4. перед входом у зал міряють температуру й усім відвідувачам;
 5. тих, у кого температура вища 37,2 та хто має симптоми ГРВІ, до занять не допускатимуть;
 6. у залах одночасно може перебувати максимум одна людина на 10 кв. м – для індивідуальних занять, та максимум одна людина на 5 кв. м – для групових (у групі має бути максимум 10 людей виключно за попереднім записом);
 7. відвідувачі зможуть користуватися максимум половиною шафок у роздягальнях та душових кабінок (через одну);
 8. на вході до залу облаштовують місце зі спиртовим антисептиком; у самому залі розміщують додаткові місця для обробки рук антисептиком, паперові рушники та урни;
 9. тренажери для кардіо-занять мають розташовуватися на відстані мінімум 2,5 м один від одного; вологе прибирання з дезінфекційними засобами має проводитися не рідше, ніж кожні дві години.

Читайте також: Запам’ятайте це, якщо вже зібралися на шашлик, у спортзал чи Карпати

Умови роботи басейнів:

 1. робота басейнів дозволена для індивідуальних занять та спортивних навчально-тренувальних груп від 2 року навчання;
 2. у 50-метрових басейнах може перебувати на одній доріжці максимум 4 людей – для індивідуальних занять, і максимум 6 – для тренувальних груп;
 3. у 25-метрових басейнах: максимум двоє на одній доріжці – для індивідуальних занять, максимум троє – для тренувальних груп.

Забороняють використання багаторазових рушників (крім персональних рушників відвідувачів); поліграфічних матеріалів; функціонування спа-зон, масажних салонів, фітнес-барів, кулерів з водою, дитячих кімнат; проведення групових занять, які передбачають безпосередній фізичний контакт та для дітей віком до 12 років; одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами.

Нагадаємо, у межах послаблення карантину уряд дозволив відкрити спортзали та басейни з 1 червня. Далі рішення про відновлення їхньої роботи мають ухвалити обласні комісії ТЕБ і НС – з огляду на епідеміологічну ситуацію в регіоні.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!