У національному парку на Львівщині браконьєри вбили двох зубрів

745 0
На території виявили залишки двох дорослих зубрів.
фото: сколівські бескиди

фото: сколівські бескиди

У вівторок, 29 жовтня, під час моніторингу міграції майданської субпопуляції зубрів від місцевих мешканців отримали інформацію про незаконне полювання на зубра в районі Багнуватської полонини. Про це повідомили у парку. 

Факт браконьєрства підтвердили під час спільного рейду служб охорони НПП «Сколівські Бескиди» та НПП «Бойківщина». На території Зубрицького лісництва, яка належить Самбірському лісовому господарству ДП «Ліси України» та одночасно є мисливськими угіддями ТзОВ «Ведмежа», виявили залишки двох дорослих зубрів.

Туші розчленовані, а м'ясо забрали. Частину залишків намагалися спалити.

Читайте також: На Львівщині зафіксували найбільшу в країні популяцію бізонів

Інформацію про інцидент передали до поліції Дрогобицького району та Державної екологічної інспекції у Львівській області. Триває розслідування.

Нагадаємо, що неодноразово в міських парках мешканці Львова помічали лисиць. За словами екологів, останнім часом їх побільшало. Проте вони не несуть загрози для мешканців, якщо дотримуватись заходів безпеки, зокрема вакцинувати своїх домашніх улюбленців. 

 ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!