У Бутивлянському лісництві на Львівщині під час обстеження природо-заповідної території співробітники служби охорони помітили рись (Lynx lynx) — одного з найрідкісніших хижаків, занесених до Червоної книги України. Про це повідомляє пресслужба Національного природного парку «Сколівські Бескиди»
Хижу тварину вдалося сфотографувати.
«На знімках чітко видно дорослу особину, яка поводилася спокійно, що може свідчити про її сталість у цьому урочищі», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Львові нещодавно серед житлових будинків знайшли ондатру. Детальніше за посиланням.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.





