У парк «Знесіння» підкинули чотирьох лелек. Як допомогти

2634 0
Один з птахів травмований, інших ще має оглянути лікар.
Фото: Орест Залипський/Facebook

Фото: Орест Залипський/Facebook

Сьогодні уночі, 25 жовтня, зоологи львівського парку «Знесіння» знайшли біля брами чотирьох лелек, загорнутих у сміттєві пакети. Один з них має вивернуте крило, пізніше їх усіх має оглянути лікар. Про це в коментарі  Tvoemisto.tv розповів зоолог Орест Залипський.

«Приблизно о 12-ї ночі виходили з роботи і під брамою побачили чорні пакети, що ворушились. Це були лелеки. Ми забрали їх в тепле приміщення, нагодували, напоїли. Чому вони не полетіли? Може, вони ще малі, це цьогорічні лелеки. А може, їх просто упіймали. Можливо, хтось хотів їх тримати, а потім зрозумів, що це важко і невигідно, бо вони багато їдять і їм потрібні відповідні умови. Це ганебний вчинок для людей. Якби нас не було в такій годині, їх би роздерли собаки», – каже він.

Читайте також: Парки Львова в минулому і тепер: Знесіння. Раритетні фото

Орест Залипський зазначає, що знайдених тварин завжди можна передати особисто зоологам у парку, а не підкидати. За його словами, це вже третій подібний випадок. Були хворі цуценята і майже сліпі кошенята, а диких тварин підкинули уперше.

Читайте також: У Шевченківському гаю з'явився Бембі. Фото

«У нас вже є три лелеки, і є приміщення, що ми готували для них. Сьогодні ми його перемалюємо, утеплимо, поставимо обігрівачі, і вони там всі разом будуть зимувати. А на весну лікар скаже, чи хтось з них може повернутись у природу. Хто не зможе – залишиться в нас. Лелеки спокійно уживаються, не б’ються між собою», – каже зоолог.

Допомогти лелекам можна рибою або фінансово на картку (банк «Аваль»): 4149 5100 6099 4870 (Орест Залипський).

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!