У Парку культури облаштують тренувально-вигульний майданчик для собак

1309 0
Майданчик буде розділеним на дві відокремлених секції — для роздільного вигулу великих та маленьких тварин.
Фото: forbes.net.ua

Фото: forbes.net.ua

ЛКП «Лев» облаштує тренувально-вигульний майданчик для собак у Центральному парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Про це повідомляють на сторінці підприємства у Фейсбуку.

«На Стрийський парк та Парк культури припадає найбільше відвідувачів із собаками, які проживають у центральній та прилеглій до центру частинах міста. На жаль, це єдине місце, де люди можуть відпустити своїх собак з повідків і не хвилюватися, що тварина вибіжить на дорогу. Однак, саме тут і породжується багато конфліктів. Відвідувачі парку, які бояться собак, невдоволені їх вільним вигулом, а відвідувачі з собаками не мають законного місця де могли б спустити тварину. Саме будівництво тренувально-вигульного майданчика допоможе зняти напругу і дозволить усім відвідувачам парків почувати себе тут затишно та комфортно»— каже керівниця ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

У березні розпочинають роботи із будівництва тренувально-вигульного майданчика для собак, площею 1900 кв. метрів у Парку культури. Майданчик буде розділеним на дві відокремлених секції — для вигулу великих та маленьких тварин. Обидві секції міститимуть тренажери для спортивних занять із собаками, доріжки, зручні лавочки та станції для прибирання за тваринами.

Читайте також: Твій пес – твоя купа. Як змусити власників тварин прибирати за собаками

Майданчик освітлюватиметься увечері та вночі. Вартість будівництва становить 500 тисяч гривень.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!