
фото патрульної поліції львівської області
У львівському парку «Знесіння» іноземці зарізали козу і смажили її на вогні, за що тепер їм загрожує відповідальність. Виклик про це патрульні третього батальйону отримали сьогодні вдень, 18 серпня.
Як повідомили в пресслужбі патрульної поліції Львівської області, в парку Знесіння, що в Личаківському районі міста, іноземці хотіли зарізати козу і повели її у хащі. Зі слів заявника, у них в руках були ножі. Обстеживши прилеглу територію, поліцейські виявили чотирьох іноземців, які смажили на відкритому вогні козу. Їм дали вказівку припинити правопорушення.
Чоловіки пояснили, що купили козу в селі поблизу Львова для власного споживання.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу Львівського районного управління поліції. Іноземцям віком: 24, 26, 30 та 34 роки, загрожує відповідальність за ч. 3 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами вчинене групою осіб) ККУ. або за ч. 2 ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами вчинене групою осіб) КУпАП. Обставини з'ясовуватимуть слідчі.