Київ

У рамках пілотного проєкту у Києві реєструватимуть шлюб у ЦНАПах

622 0
Відсьогодні скористатися адміністративними послугами можна в чотирьох ЦНАПах Києва.
Фото: getty images

Фото: getty images

У Києві запустили пілотний проєкт – відсьогодні одружитися, оформити свідоцтво про народження та про смерть можна у кількох районних ЦНАПах. Про це повідомили у КМДА.

Проєкт надання започаткували в рамках співпраці Київради та Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Відтак адміністративні послуги, які мають найбільший попит, будуть доступними у ЦНАПах чотирьох районів міста: Святошинському, Оболонському, Дарницькому і Дніпровському. З часом перелік розширюватимуть.

Додамо, що для реєстрації шлюбу обов’язково необхідно мати при собі паспорти.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи та сплачують державне мито у розмірі 85 копійок. Для цього не потрібно додатково нікуди йти – у приміщенні ЦНАП наявні термінали для оплати та відділення банку. Щоб одружитися,

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про шлюб молодому подружжю.

Для реєстрації народження дитини надаються паспорти батьків (які перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище) та медичне свідоцтво про народження або медичний висновок.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про народження батькам.

Щоб зареєструвати смерть, із собою обов’язково необхідно взяти лікарське свідоцтво про смерть, паспорт померлого та власний паспорт. Заяву оформлює працівник, заявник ж лише ставить на ній свій підпис.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про смерть заявнику.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!