У госпіталі в Винниках планують масштабну реконструкцію. Візуалізація

3318 0
У лікарні реконструюють два корпуси, оновлять відділення та закуплять мелобладнання.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Цьогоріч стартує реконструкція Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи. Проєкт реалізують у межах програми «Велике будівництво». Окрім капітального ремонту двох корпусів, у лікарні передбачили будівництво вертолітного майданчика.

Як повідомили у пресслужбі ЛОДА, реконструкцію військогово госпіталю у Винниках планують провести упродовж 2022-2025 років. Зокрема, передбачили ремонт центрального корпусу на 9 поверхів й відділень, також його добудову. Оновлять і стаціонарний корпус з ліжковим фондом на 500 місць та закуплять медичне обладнання. У лікарні збудують вертолітний майданчик, щоб безперешкодно транспортувати пацієнта до сюди в разі екстрених випадків.

Читайте також: У Львові збудують нове хірургічне відділення ОХМАТДИТу на 250 ліжкомісць

Наразі вже проведено тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Її розробляє ТОВ «ДМ-ПРОЕКТ». Отримати робочий проєкт у ЛОДА мають намір на початку квітня цього року. На стадії виготовлення робочого проєкту розробка проєктів займе приблизно 3-4 місяці.

Нагадаємо, цьогоріч у Львові збудують новий хірургічний корпус на 250 ліжкомісць в обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ.

Фото зі сайту ЛОДА


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!