У центрі Львова з'явився новий мурал. Фотофакт

5400 0
На муралі зображений портрет маленької українки.
Фото Івана Станіславського

Фото Івана Станіславського

У Львові на вулиці Городоцькій, 14 на стіні будинку з'явився новий мурал, на якому зображений портрет маленької українки. Унизу жовто-блакитного муралу автори додали цитату президента України Володимира Зеленського.

«Я дуже хочу, щоб у ваших кабінетах не було моїх зображень, моїх портретів, бо президент  не ікона, не ідол, президент  це не портрет. Повісьте туди фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивіться їм в очі», – написані на муралі слова президента України Володимира Зеленського.

Читайте також: Королі стін. хто, як і навіщо малює мурали у Львові

 

Нагадаємо, що у Львові за останній час з'явилася низка різноманітних муралів. Зокрема, в стилі «The Beatles» на вул. на Шкільній є мурал Тараса Шевченка, а на стінах електропідстанції, яка розташована біля дитсадка на вул. Караджича, художник Андрій Буняк намалював мурал за мотивом казки. Також на вулиці Василя Стуса зображений мурал, який несе соціальну ідею – закликає дівчат та жінок не піддаватись стереотипам, які їм нав'язують. А на фасаді лікарні швидкої допомоги у Львові – мурал, присвячений лікарям.

Антоніна Костик

Фото Івана Станіславського


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!