У вересні Львів започаткує авіасполучення з Литвою: ціни, розклад

4067 0
Перший літак із Вільнюса аеропорт «Львів» планує прийняти 16 вересня.
http://ua.112.ua

http://ua.112.ua

Відправлення зі Львова відбуватимуться 2 рази на тиждень. Тривалість перельоту – близько 1 год. 20 хв. Обслуговуватиме рейс компанія «МАУ».

«Сьогодні питання авіасполучень – це питання функціонування і розвитку міста та регіону. Відкриваючи нове сполучення, ми даємо можливість Львову вийти на абсолютно новий вектор. Адже люди мають змогу більше приїжджати сюди, витрачати тут більше коштів, а це нові робочі місця для мешканців. Тому дуже добре, що сьогодні відкривається новий авіарейс до Вільнюса, оскільки це сприяє розвитку, зокрема, наукового і ділового потенціалу міста. Нове сполучення дає змогу показувати в конкурентному середовищі, що Львів є привабливим. Насправді, відкриття нового рейсу є сигналом до тої праці, яка сьогодні робиться задля успішності міста», – зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За словами директора сервісу з продажу авіаквитків аеропорту Вільнюса Нікодема Щигловського, Львів вперше в історії започатковує авіасполучення з Литвою.

Читайте також: Україна та Литва запровадили режим відкритого неба

«Таке авіасполучення відбувається вперше. Відкриття цього рейсу – історична хвилина, позаяк такі авіарейси не виконувались не лише в роки незалежності Литви й України, а й – у міжвоєнні й радянські часи. Це перше авіасполучення між Львовом та Вільнюсом. Безумовно, воно є дуже важливим, передусім, як величезний поштовх для розвитку взаємних відносин Західної України з Литвою. Для Львова цей рейс важливий тим, що дає можливість не лише більш інтенсивно спілкуватися з потенційними туристами, інвесторами і відвідувачами з Литви, подорожувати до цієї країни, а й дає змогу стати ближчими до країн північного регіону Європи. Аеропорти Литви мають велику кількість авіасполучень із містами Балтії, Швеції, Норвегії, Данії. Розуміючи, що ці напрямки на сьогодні не присутні в аеропорту «Львів», це дуже зручна можливість бізнесу і туризму відкрити для себе ці ринки і стати ближчими до них», – розповів Нікодем Щигловський.

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків складає:

- зі Львова – від 1737 гривень (ціна може змінюватися, залежно від коливань курсу гривні до долару США);

- з Вільнюса – від 80,87 EUR (приблизно 2247 грн).

Розклад рейсів:

№ рейсу

Напрямок

Період виконання

Дні

Виліт*

Приліт*

PS167

Львів – Вільнюс

16.09 – 28.10.2016

1….6.

00:10

01:30

PS167

Львів – Вільнюс

12.10 – 26.10.2016

…4…

00:10

01:30

PS168

Вільнюс – Львів

16.09 – 28.10.2016

….5.7

21:55

23:15

PS168

Вільнюс – Львів

12.10 – 26.10.2016

..3….

21:55

23:15

 

Нагадаємо, 17 серпня, білоруська авіакомпанія «БелАвіа» здійснила перший регулярний рейс за маршрутом Мінськ-Львів-Мінськ.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!