У власність Міноборони повернули приміщення у Львові вартістю 222 млн грн

2295 0
Приміщення розташоване на вулиці Гетьмана Івана Мазепи.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Спецпрокурори у Львові повернули у власність Міністерство оборони України приміщення вартістю майже 222 млн гривень. 

Джерело: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону

Господарський суд Львівської області задовольнив клопотання Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону та закрив провадження у справі щодо усунення одним із приватних навчальних закладів перешкод у користуванні Міністерством оборони України приміщенням на вулиці Гетьмана Івана Мазепи у Львові орієнтовною вартістю 222 мільйони гривень. 

Читайте також: Незаконно продане приміщення у Львові вартістю 4 млн грн повернуть державі

«З метою захисту інтересів держави прокурори звернулись до суду та у ході тривалих судових процесів довели, що майже 5 тисяч квадратних метрів нерухомого майна підлягають поверненню державі. Так, після беззаперечних доказів, наданих прокурорами, освітній заклад, який тривалий час не поспішав звільняти приміщення, цьогоріч у березні добровільно повернув вказану нерухомість оборонному відомству», – йдеться в повідомленні.

Зараз спецпрокурори вирішують питання щодо достатності підстав для стягнення із колишнього власника майнової шкоди, завданої оборонному відомству.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!