У Єрусалимі зійшов благодатний вогонь. Відео

4400 0
Винесення Благодатного вогню символізує воскресіння Ісуса Христа.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

У храмі Гроба Господнього у Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Чин сходження Благодатного вогню звершив у каплиці Гробу Господнього Єрусалимський патріарх Феофіл. Благодатний вогонь, що символізує воскресіння Ісуса Христа, щороку сходить у Велику Суботу.

Для участі у церемонії до Єрусалиму прибули представники близько 20 церков, але паломники цьогоріч не були присутні – через пандемію коронавірусу.

Благодатний вогонь цього року поширюватимуть країнами за спеціальною процедурою: делегації, які прилетіли в Ізраїль, чекають на борту літаків, а їхні представники, присутні на церемонії, мають привезти частину вогню у кортежі ізраїльської поліції до літаків делегацій.

Але делегація ПЦУ не полетіла в Ізраїль, адже через відсутнє авіасполучення потрібно було винаймати чартер. Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній сказав, що гроші, яких вартує чартер, краще витратити на засоби індивідуального захисту для медиків. Утім він не відкидає, що хтось таки передасть ПЦУ благодатний вогонь.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!