У жовтні українські вчителі вперше складатимуть ЗНО

4167 1
Цього року сертифікацію проводитимуть як експеримент для вчителів початкової школи.
Фото: uk.etcetera.media

Фото: uk.etcetera.media

У жовтні в Україні вперше проведуть незалежне тестування професійних компетентностей учителів, які стали учасниками експерименту з сертифікації педагогів. Про це повідомляє Osvita.ua.

Читайте також: 15 львівських шкіл увійшли у топ-200 найкращих за результатами ЗНО

У день тестування учасникам запропонують 100 завдань, на виконання яких вони матимуть 180 хвилин. В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що завдання тесту будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

В електронних кабінетах учасників сертифікації вже розмістили основну інформацію про зміст тесту, а також особливості його складання.

Додамо, зовнішнє оцінювання вчителів є одним з обов'язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. Цього року  сертифікацію проводитимуть як експеримент для вчителів початкової школи, участь у якому візьмуть майже 900 вчителів.

Читайте також: Самі чи з репетитором. Як готувались львівські випускники, які найкраще склали ЗНО

Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.


Читайте також:
1 Жовтня, 2019 22:36
Марина Кращим сервісом який допомагає збільшити свої знання є сайт [***]s://ukrerudyt.com/
Він дає змого кожному бажаючому пройти цікаві тести різноманітні тематичні вікторини на будь яку тематику
Користуйтесь із задоволенням
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!