УГКЦ оголосила в Україні рік патріарха Любомира Гузара

1502 0
Рішення прийняли на 93-й сесії Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні
Фото: УГКЦ

Фото: УГКЦ

У день 90-річчя з уродин патріарха Любомира Гузара Блаженніший Святослав урочисто проголосив в УГКЦ в Україні Рік патріарха Любомира Гузара «для відбудови, віднови та перемоги України».

Джерело: УГКЦ

«Він вірив у перемогу України над будь-якими агресивними сусідами. Він вірив і так нас учив, що нищення, ненависть, смерть ніколи не мають останнього слова. Він нас учив невтомно відбудовувати й будувати. Думаю, цілком невипадково Господь Бог дарує нам його 90-річчя саме цього року, який для нас має стати роком перемоги України в несправедливій війні, роком відбудови держави», — зазначив Отець.

Також Глава Церкви зауважив, що сьогодні крипта собору, у якій перебуває гріб блаженнішого Любомира, є для багатьох молодих людей місцем сили, яка дає надію. Після Божественної Літургії Блаженніший Святослав у співслужінні з архиєреями і священниками та у присутності молоді й вірних звершив у крипті собору панахиду за блаженнішим Любомиром. Відтак розпочався вечір пам’яті, який провела спільнота «Покоління Любомира».

Читайте також: 5 тез Блаженішого Любомира Гузара про жінку в Україні та її особливу місію

«Тому сьогодні зачерпнімо цієї сили. Слухаючи його слово про те, що означає бути справжньою людиною, вільною людиною, слухаючи його мрію про вільну, соборну й незалежну Україну, наберімося сили перемагати, будувати навіть тоді, коли хтось руйнує, бо він нам сьогодні каже: «Перемагає той, хто несе життя, а не смерть». Перемагає той, хто вміє вижити навіть тоді, коли інші хочуть забрати нам право на життя», — зазначив Патріарх.

Нагадаємо, що 25 лютого о 17:00 в Архикатедральному соборі Святого Юра провели вечір пам'яті приурочений 90 – літтю з Дня уродин Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара. Вечір пам’яті відбувся за участі народної артистки України Ніни Матвієнко, народного артиста України Павла Дворського, народного артиста України Олега Лихача, заслуженої артистки України Ірини Грех, Софії Федини та багатьох інших. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!