Україна із новою зброєю змінює свою військову стратегію, – NYT

1847 0
Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні, особливо на Херсонщині.
ленд-ліз, зброя для україни, російсько-українська війна

ленд-ліз, зброя для україни, російсько-українська війна

Україна після отримання нового озброєння великої дальності змінює свою військову стратегію. Про це повідомляє The New York Times, передає УП. 

Видання зазначає, що з весни до літа українські війська зазнавали обстрілів з боку російської артилерії на сході України, поступово втрачаючи позиції й до 200 військових на день у нерівних боях.

«Але останніми тижнями Україна змінила свою стратегію за допомогою нової зброї і досягла успіху, принаймні на даний момент, в уповільненні просування росії. Завдаючи ударів у глибокому тилу ворога, українці виснажують бойовий потенціал росії, сповільнюючи її просування на сході та створюючи нові вразливі місця на півдні», − пояснюють там. 

NYT відзначає вибухи на авіабазі в окупованому Криму та підриви мостів у Херсонській області.

«Ця стратегія, здається, дає певні результати. Хоча українські військові не досягли серйозних територіальних успіхів, їм вдалося сповільнити просування росії країною принаймні на даний момент і зупинити важкі втрати, яких Україна зазнала в останні місяці», − пише видання.

Читайте також: Росіяни намагалися прорватися на Слов'янському напрямку, але безуспішно

Водночас, за даними The New York Times, російські військові все ще мають достатньо сил для продовження наступальних операцій.

«Зусилля України на півдні є не так зміною підходу, як розширенням за допомогою нової зброї більшої дальності стратегії, прийнятої на початку війни і покликаної зрівняти правила гри з росією. Оскільки російська армія набагато перевершує сили України за кількістю військовослужбовців, зброї та боєприпасів, українські збройні сили мали бути новаторськими та гнучкими», − йдеться у статті.

Автори зазначають, що Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні, особливо на Херсонщині.

«Український шлях, який з кожним днем ​​стає дедалі очевиднішим, полягає у завданні ударів, що підривають здатність москви підтримувати сили, розгорнуті нею на фронті», − пише видання.

Нагадаємо, українські військові розгромили п’яту частину підрозділів російських військ, залучених до війни в Україні. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!