Українські паралімпійці встановили новий «медальний» рекорд

3459 0
Завдяки нагородам, які українці вибороли у 8-й день Паралімпійських ігор, спортсмени побили рекорд зі здобутих нагород у Лондоні-2012 (84 медалі).

На Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро восьмий день змагань приніс збірній України 11 медалей - 4 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалі Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Чемпіонами Паралімпіади стали Сергій Ємельянов (параканое, спринт, 200 м, 39.810), Євген Богодайко (плавання, 100 м брасом, 1:18.14 WR,PR), Максим Кріпак (плавання, 400 м вільним стилем, 3:57.71 WR,PR), Геннадій Бойко (плавання, 50 м н/сп, 1:00.85).

Срібні призери – Дмитро Виноградець (плавання, 200 м вільним стилем, 3:09.77 ЕR), Марія Помазан (штовхання ядра, 13.59), Наталія Лагутенко (параканое, спринт, 200 м, 55.599), Денис Дубров (плавання, 400 м вільним стилем, 4:00.11).

Бронзові призери – Антон Коль (плавання, 50 м н/сп, 1:15.42), Сергій Паламарчук (плавання, 50 м н/сп, 50.23), Ірина Соцька (плавання, 50 м н/сп, 1:17.22).

Загалом у скарбничці України 92 медалі: 35 золотих, 27 срібних та 30 бронзових. Наші паралімпійці утримують 3 місце в медальному заліку, поступаючись лише Китаю та Британії.