
23 березня, 12:23
23 березня, 12:23
У ніч на 23 березня Сили оборони України завдали уражень по важливих об’єктах паливно-енергетичної інфраструктури російської федерації. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
Зокрема, уражено нафтовий термінал «Транснефть – порт Приморськ» у Ленінградській області. За попередньою інформацією, пошкоджено резервуарний парк і нафтоналивну інфраструктуру, на території об’єкта виникла пожежа.
«Масштаби завданих збитків уточнюються», — повідомили у Силах оборони.
Читайте також: Сили оборони уразили нафтобазу в росії та низку військових об’єктів – Генштаб
Через цей порт щороку транспортують близько 60 млн тонн нафти, доходи від продажу якої росія спрямовує на фінансування війни проти України.
Також під удар потрапив нафтопереробний завод «Башнефть-Уфанефтехим» в Уфі. На підприємстві підтверджено пожежу. Завод є важливою ланкою постачання пального для російських збройних сил, його потужність становить близько 6–8 млн тонн на рік.
НПЗ розташований приблизно за 1400 км від державного кордону України.
Сили оборони зазначають, що продовжать уражати стратегічні об’єкти противника до припинення збройної агресії.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




