
Фото: Генштаб
Загальні бойові втрати росіян з 24 лютого по 16 листопада орієнтовно становлять вже майже 83 тисячі солдатів. Так, за минулу добу Збройні Сили України ліквідували ще 630 окупантів. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
Читайте також: Дві ракети влучили по території Польщі. Що відомо на цей час
Інші втрати:
- бойових броньованих машин ‒ 5797 (+24),
- артилерійських систем – 1860 (+10),
- РСЗВ – 393 (+0),
- засоби ППО ‒ 209 (+1),
- літаків – 278 (+0),
- гелікоптерів – 261 (+0),
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1525 (+14),
- крилаті ракети ‒ 3474 (+75),
- кораблі /катери ‒ 16 (+0),
- автомобільної техніки та автоцистерн – 4360 (+9),
- спеціальна техніка ‒ 160 (+0).
Нагадаємо, що за минулу добу українські воїни відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів: Білогорівка, Курдюмівка, Новокалинове, Веселе, Авдіївка, Первомайське, Водяне, Новомихайлівка та Времівка Донецької області.
Ірина Давосир
______________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.