
03 листопада 2025, 11:11
03 листопада 2025, 11:11
З 3 листопада 2025 року на польському кордоні почала діяти цифрова Система в’їзду/виїзду до Шенгенської зони (Entry/Exit System, EES). Через це у пунктах пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та «Устилуг – Зосин» можливе сповільнення пропуску громадян. Про це повідомляє Львівська митниця.
Усім подорожнім, які перетинають кордон із польського боку, тепер потрібно пройти першу реєстрацію — на терміналі самообслуговування або у працівника прикордонної варти. Процедура передбачає сканування паспорта, фотографування та зняття відбитків пальців. Для дітей до 12 років відбитки не знімають. Під час наступних поїздок дані звірятимуться з уже збереженою інформацією в системі Шенгену.
«Упровадження системи на першопочатку може призвести до збільшення часу, необхідного для контрольних процедур», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: Нові правила в'їзду до Європи
Громадянам радять планувати поїздки з більшим запасом часу або обирати альтернативні пункти пропуску, щоб уникнути затримок.
Нагадаємо, що про детальніше про нові правила в'їзду до Європи - читайте за посиланням.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




