Українцям стане легше придбати гібридний автомобіль

4205 4
Автомобілі, оснащені гібридними двигунами – бензиновими та електричними одночасно – не будуть обкладатись ввізним митом при імпорті в Україну. Відповідну поправку було прийнято Міжвідомчою комісією з питань міжнародної торгівлі.
фото: kaluga24.tv

фото: kaluga24.tv

Рішення про скасування мита було прийняте 12 лютого. Згідно з ним, від мита звільняються автомобілі з двигуном внутрішнього згорання об’ємом від 1 до 2,2 л, оснащені гібридною установкою (Електродвигун з приводом на колеса автомобіля), класифікованих за кодами УКТЗЕД 8703 22 10 00 і 8703 23 19 10.

Як пише Іnspired, комісія вирішила, що скасування ввізного мита для гібридних автомобілів не зашкодить національним інтересам України. Цікаво, що мито досі діє для звичайних бензинових автомобілів: воно було введене Кабміном Миколи Азарова у 2012 році, проте громадськість дізналась про нього лише через рік. Під тиском автомобільних імпортерів влада двічі знижувала ввізне мито: з понад 12% до 4%. Автомобільний ринок в Україні минулого року зазнав краху: продажі зменшились у 2,2 рази.

Наприкінці минулого року в Україні відкрили 34 безкоштовні заправки для електромобілів, які діятимуть на базі кожного ресторану A La Minute мережі OKKO. Раніше компанія Tesla Motors офіційно підтвердила свої плани збудувати заправки для електромобілів Supercharger на території України.


Читайте також:
18 Лютого, 2015 00:00
уважний Цікаво, а хтось з попередніх коментаторів хоч новину саму читав?... Бо бредять несусвєтно...
17 Лютого, 2015 20:06
сергей-киев что вы херню пишите.что очередь уже стоит на 10 лет вперед.пишите лучше о том что девальвация,инфляция,безработица,повышение цен на коммуналку,еду,топливо.такое впечатление,что тот кто писал статью живет в другом измирении.
17 Лютого, 2015 20:05
СЕРГІЙ ,,ПИР ВО ВРЕМЯ ЧУМЫ ,,ПОСОРОМИЛИСЬ БИ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ
17 Лютого, 2015 19:53
прохожий а скільки людей зможе купити таке авто в теперішній час,тай взагалі не до авто зараз ще й паливо коштує ніби з марса привезене.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!