Укрпошта змінює правила оформлення посилок за кордон

734 0
Відправлення, на яких не буде електронної інформації, на сортуванні в Укрпошті та країнах-отримувачах оброблюватимуть у другу чергу.
фото: nu.org.ua

фото: nu.org.ua

Із 1 лютого цього року Укрпошта приєднується до світових поштових операторів, які обмінюються попередніми електронними митними даними про міжнародні поштові відправлення з товарними вкладеннями. Для цього клієнти пошти мають оформлювати митні декларації онлайн у особистому кабінеті користувача, мобільному застосунку чи системі АРІ. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Вимога поширюється на оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, що відправляють в рекомендованих бандеролях, посилках, рекомендованих дрібних  пакетах, мішках «М», міжнародних поштових відправленням з оголошеною цінністю.

Читайте також: «Укрпошта» запроваджує нові сервіси. Як скористатись

Із березня до цього списку приєднаються і міжнародні відправлення EMS, що також стануть доступними для оформлення онлайн.

Користувачам, які прийдуть до відділення з паперовими деклараціями, запропонують додаткову послугу з передруковування даних з таких декларацій. Вартість додаватиметься до вартості тарифу відправлення. Відправлення, на яких не буде електронної інформації, на сортуванні в Укрпошті та країнах-отримувачах оброблюватимуть у другу чергу. До того ж поштові оператори інших країн залишають за собою право не приймати такі міжнародні відправлення.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!