Укрзалізниця відновлює продаж квитків зі станцій у «червоній зоні»
Рух із більшості закритих станцій відновлять 26 жовтня
Ілюстративне фото: vcrti.com.ua
Ілюстративне фото: vcrti.com.ua

24 жовтня 2020, 22:25

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила Укрзалізниці поновити рух на більшості раніше закритих станцій, про це йдеться у повідомленні на сайті Укрзалізниці.

«З 00:01, 26 жовтня, відновиться рух із більшості закритих станцій: Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів-Пасажирський, Хмельницький, Тернопіль, Гречани, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, Суми», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що відповідно до рішення державної комісії з 23 жовтня 2020 року до «червоної» зони потрапив Сокальський район Львівської області, а також міста Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ та інші міста та райони України. Нове епідзонування діятиме із 26 жовтня. У червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе, ресторанів.

Додамо, на Львівщині різко збільшилась кількість випадків захворювання на Covid-19. За минулу добу в області виявили 469 нових інфікованих.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"