Уряд оголосив про держфінансування стартапів. Як подати заявку

977 0
Сума підтримки на один стартап становить до 75 тисяч доларів.
Фото: dt.ua

Фото: dt.ua

Уряд почав приймати заявки до Українського фонду стартапів, у який на винаходи заклали 440 мільйонів гривень. Про це під час брифінгу повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, пише Економічна правда.

Читайте також: 8 порад експерта, як відкрити успішний стартап

Сума підтримки на один стартап становить до 75 тисяч доларів. Фінансуватимуть проєкти, які перебувають лише на початкових стадіях pre-seed and seed.

«Уже до кінця цього року бізнес-проєктам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. Наступного – по 60 млн у квартал, тобто 240 млн в цілому на 2020 рік», – пояснив Олексій Гончарук.

Першу коротку презентацію бізнес-концепцій перед конкурсною комісією, за результатами якої й визначать стартапи, що отримають фінансування, мають провести вже до кінця року.

Подати заявку можна на сайті Фонду за посиланням, на якому спершу необхідно зареєструватися.

Читайте також: Львів потрапив до світового рейтингу стартап-міст

Додамо, що Український Фонд Стартапів (УФС) – це державний фонд, який започаткував Кабінет міністрів. Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Відбір стартапів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінює та обирає рада незалежних інвестиційних експертів.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!