Уряд призначив нового очільника Держпраці
Ігор Дегнера працював на різних посадах у Держпраці вже понад 10 років
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ

04 березня 2020, 15:28

Кабінет міністрів України призначив нового очільника Державної служби з питань праці. Ним став Ігор Дегнера. Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Читайте також: У Держпраці з'ясували причини трагедії на шахті «Лісова»

Держпраці відповідає за дотримання українськими роботодавцями трудового законодавства, зокрема щодо офіційного працевлаштування робітників та забезпечення їх належними роботами праці.

«Офіційна робота, безпечні умови праці та біла зарплата мають бути у кожного українця. Тому серед головних завдань Держпраці – детінізація зайнятості та захист працівників», – прокоментувала призначення Дегнера заступниця міністра розвитку економіки Юлія Свириденко.

Читайте також: СБУ у Львові спіймала на хабарі головного інспектора Держпраці

Ігор Дегнера працював на різних посадах у Держпраці вже понад 10 років, а виконував обов'язки голови цієї державної установи з грудня 2019 року.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

CityLife
Чи можуть звільнити працівника, який без попередження виїхав за кордон під час війни. Роз’яснення
Відсутність працівника на робочому місці та невиконання ним трудових обов’язків у зв’язку з воєнними діями не може розглядатися як прогул без поважної причини.
Фото: Liga.zakon

12 квітня 2022, 00:27

Звільнення працівників має відбуватися за процедурами, що передбачені чинним законодавством. Якщо працівник йде з роботи за власним бажанням або за угодою сторін, таке звільнення відбувається на підставі заяви працівника, повідомляють у Державній службі України з питань праці. Читайте також: Як переселенцю знайти роботу у Львові У разі відсутності працівника на робочому місці та невиконання ним трудових обов’язків у зв’язку з воєнними діями, роботодавець не може розглядати цей факт як прогул без поважної причини...
Читати повністю
ArrowUpRightIcon

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"