Усі багатоквартирні будинки Львова спишуть з балансу комунальних підприємств

3729 0
До 1 березня районні адміністрації мають забезпечити проведення конкурсів на призначення управителів тих будинків, у яких не створять ОСББ.
фото: lviv.com

фото: lviv.com

До 1 січня 2019 року всі багатоквартирні будинки Львова спишуть з балансу комунальних підприємств міста. Відповідну ухвалу сьогодні, 11 жовтня, прийняли депутати ЛМР під час засідання сесії.

Ухвалою передбачається, що районні адміністрації після списання будинків з балансу ЛКП до 1 березня 2019 року мають забезпечити проведення конкурсів на призначення управителів тих будинків, у яких не створять об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Комунальні підприємства продовжать надавати житлово-комунальні послуги в будинках, які були на їхньому балансі.

Читайте також: А ви вже домовились із сусідом? Як у Львові створюють ОСББ

У пояснювальній записці зазначається, що ухвалу прийняли, щоб провести реформу житлової політики у сфері надання житлово-комунальних послуг. У законі про ОСББ йдеться, що будинки є співвласністю мешканців, а тому не мають бути в державній чи комунальній власності.

Додамо, що, згідно з даними прес-служби ЛМР, станом на 1 вересня у Львові створили 1229 ОСББ у 1292 будинках.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!