Усі зміни в русі громадського транспорту Львова зібрали на єдиному сайті

4297 0
Для зручності львів’ян та гостей міста розробили портал із інформацією про зміни в маршрутах громадського транспорту через ремонтні роботи.
фото: lvivzaet.in.ua

фото: lvivzaet.in.ua

На сайті lad.lviv.ua з'явився розроблений окремий розділ lad.lviv.ua/tmp, де зібрано інформацію про всі маршрути громадського транспорту Львова, які змінено через ремонтні чи будівельні роботи. Про це на своєму блозі повідомив Олександр Шутюк, урбаніст, співробітник ЛКП «Інститут просторового розвитку».

«На сайті відображено лише ті маршрути, у яких є якісь зміни. Маршрути можна переглядати за видами транспорту чи за вулицями, які ремонтуються. Є також англомовна версія, що має трохи полегшити життя іноземним туристам. Маємо сподівання, що цей сервіс допоможе львів’янам та гостям міста отримувати актуальну інформацію про зміни маршрутів трамваїв, тролейбусів та автобусів під час ремонтних робіт у місті», – прокоментував Олександр Шутюк.

Читайте також: У Львові розглядають 15 варіантів продовження трамвайних маршрутів. Візуалізація

Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!