Уздовж сихівської трамвайної лінії висадили кущі та дерева. Фото

3839 0
Загалом уздовж трамвайної колії планують висадити понад 200 дерев,
Фото: Олександр Шутюк

Фото: Олександр Шутюк

Уздовж трамвайної колії на Сихів поблизу зупинки «Шувар» висаджують кущі та дерева. До цієї акції в межах Майстерні міста могли долучитись всі охочі. Відповідні фото на своїй сторінці у Facebook опублікував дизайнер ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександр Шутюк.

Читайте також: Як платани змінилии проспект Чорновола. Фото до і після

Цю ініціативу запропонувала і виконала команда ГО «Кращий Сихів» за кошти проекту «Майстерня Міста», що фінансується КУ «Інститут міста» проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Нагадаємо, раніше уздовж трамвайної колії на Сихів висадили платани та тюльпанові дерева, 24 дерева біля Центру Довженка. Загалом уздовж трамвайної колії планували висадити понад 200 дерев, серед яких платани, сосни, тюльпанові та плодові дерева, багряник, сакури та клени. 

Фото Олександра Шутюка та ГО «Кращий Сихів» / Facebook


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!