Київ

В Бучі замінять електричні трансформатори

457 0
Прилади громада отримала в межах Проєкту енергетичної безпеки USAID.
Фото: Анатолій Федорук

Фото: Анатолій Федорук

В Бучі на Київщині встановлять 23 нових трансформатори.  Про це повідомляє Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

«Вартість такого подарунка громаді склала майже 750 тисяч доларів. Тож щиро вдячні Проєкту енергетичної безпеки та безпосередньо Агенству США з міжнародного розвитку (USAID) за такий вагомий внесок», — сказав Федорук.

Нові пристрої встановлюватимуть замість старих, які працювали у громаді із 60-х років минулого сторіччя. До того ж постійні блекаути виснажили й без того слабку систему електроживлення.

Міський голова попередив, коли комунальники "Бучасервіс" проводитимуть заміну обладнання, у деяких мікрорайонах тимчасово зникатиме світло.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!