Київ

В «Київтеплоенерго» прийшли з обшуками

511 0
Правоохоронці проводять обшуки на підставі звіту Державної аудиторської служби.
Фото: Київтеплоенерго

Фото: Київтеплоенерго

В комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» відбулися обшуки. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Правоохоронні органи діяли на підставі висновків ревізії Державної аудиторської служби (ДАСУ). ДАСУ звинувачує «Київтеплоенерго» в тому, що підприємство не здійснило заміни всіх теплових мереж, які отримало в управління в середині 2018 року від «Київенерго». Аудитори також пропонують «Київтеплоенерго» перетворити спортивний зал на одній із ТЕЦ на аналог закладу із мережі фітнес-клубів із вільним доступом для всіх охочих.

Водночас Київська міська державна адміністрація (КМДА) вважає висновки ДАСУ необґрунтованими. КМДА вже подала до суду на ДАСУ через порушення під час здійснення аудиту, необґрунтованість висновків і формальний підхід.

КМДА зазначає, що фахівці ДАСУ під час підготовки звіту порушили регламент перевірки. Крім того, аудитори склали акт ревізії підприємства, хоча ревізія є окремим видом перевірки, потребує окремої процедури й проведена не була.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!