В ЛОДА пророкують транспортний колапс у Львові

3695 0
Обласна адміністрація вимагає збільшити кількість автобусів до низки автостанцій з огляду на те, що там мають кінцеві зупинки приміські маршрути.
фото: ua.comments.ua

фото: ua.comments.ua

Зміна маршрутів приміських автобусів і недостача машин у Львові на маршрутах до приміських автостанцій призвели до труднощів для пасажирів.  Як стверджують в обласній адміністрації, пасажиропотік ще не сягнув піку, однак якщо влада Львова не збільшить число автобусів до приміських АС, то уже в другій половині вересня на Львів чекатиме транспортний колапс.

«Вимагаємо від міської влади Львова якнайшвидше збільшити кількість автобусів на міських маршрутах або прийняти рішення про повернення на попередні місця», – цитує прес-служба ЛОДА слова голови обласної адміністрації Олега Синютки. Також Синютка зауважив, що у Львові щоденно не виїжджають на маршрути понад 200 автобусів.

Синютка написав офіційного листа до міського голови Львова, в якому закликає  зайнятися питанням транспортних перевезень.

За даними ГО «За якісний транспорт», 4 вересня на маршрути зранку виїхали 415 автобусів, хоч в попередні роки в аналогічний період виїжджало на маршрут приблизно 500 автобусів.

Читайте також: Міжміські і приміські маршрутки Львова змінять кінцеву зупинку

Водночас заступник міського голови Львова Сергій Бабак розповів, що перенесення кінцевих приміських автобусів є виконанням норм чинного законодавства України. За його словами, в перехідний період «будуть невеликі накладки».

«Працівники управління транспорту ЛМР вже три дні в "години пік" відслідковують пасажиропотоки на АС "Західна". Де буде необхідність, ми додамо машини, щоб перевозити людей по місту» – сказав заступник мера Львова.

За його словами, проблем з технікою немає, натомість є брак водіїв.

«З організацією перевезень проблем нема. Єдина проблема – це брак водіїв. Ця проблема є і в перевізників комунального транспорту, і приватного. Але ми шукаємо шляхи, щоб це вирішити», – сказав Сергій Бабак. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!