В одному з районів Львівщини діє заборона на відвідування лісів

2330 0
Це рішення спрямоване на забезпечення безпеки громадян у період воєнного стану.
фото умовне

фото умовне

Мостиська міська рада повідомила про заборону відвідування лісів Яворівського району. Про це йдеться в наказі від 29 квітня 2024 року № 2 щодо обмежень на період дії воєнного стану.

Зокрема, забороняється відвідувати ліси та зупиняти транспортні засоби та іншу самохідну техніку, за винятком транспорту, який використовується Збройними силами України, Державною прикордонною службою, Службою безпеки України, Національною гвардією, а також іншими військовими та урядовими установами.

Заборона стосується лісових масивів уздовж таких автомобільних доріг державного значення:

  • М11 Львів-Шегині

  • М10 Львів-Краковець

  • Р40 Рава-Руська-Судова Вишня на ділянці автомобільної дороги Яворів-Немирів.

Це рішення спрямоване на забезпечення безпеки громадян у період воєнного стану та попередження можливих загроз у зв'язку з військовими діями в регіоні.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!