В Україні хочуть запровадити державний збір за виліт авіапасажирів

2714 0
Сплачувати його повинні будуть усі авіаперевізники.
Фото: Перший

Фото: Перший

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт, що передбачає запровадження обов'язкового державного збору за виліт кожного авіапасажира та за відправлення або прибуття в Україну кожної тонни вантажу. Про це ідеться на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що через неврегульованість питання державного збору часто виникають судові суперечки з авіаперевізниками.

ЧИтайте також: Авіасполучення в Україні можуть відновити вже в червні

«Законопроєкт відповідає міжнародній практиці, у тому числі досвіду провідних держав світу (Іспанія, Великобританія, Франція, Німеччина, Австрія, Сполучені Штати Америки, Китай, Австралія, Узбекистан та ін.), та враховує політику Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO)», – ідеться в пояснювальній записці.

Збір, у випадку ухвалення законопроєкту в цілому, буде надходити до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!