Україна

В Україні оновили перелік товарів із пріоритетом при перетині кордону

396 0
У переліку кодів УКТЗЕД з'явилися компоненти крові та лікарські засоби.
фото: shoppingpl.com

фото: shoppingpl.com

У системі єЧерга уряд оновив перелік товарів, які мають пріоритет при перетині кордону або потребують особливого режиму зберігання. Серед цих товарів тепер включено компоненти крові та лікарські засоби. Про це повідомила пресслужба Укртрансбезпеки.

Згідно з інформацією, за дорученням Міністерства відновлення розробники проєкту єЧерга внесли оновлений перелік товарів до системи. У переліку кодів УКТЗЕД з'явилися компоненти крові та лікарські засоби.

Рішення про включення товарів до переліку міститься у Постанові КМУ від 2 лютого 2024 року № 113. Для цього необхідно звернутися до профільної асоціації виробників відповідних товарів, яка подає інформацію вищому органу виконавчої влади. На підставі цієї інформації уряд може ухвалити рішення про розширення переліку кодів товарів, які включені до переліку.

Нагадаємо, що автобуси, що мають намір перетнути кордон з України до Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови, починаючи з 12 лютого, повинні будуть заздалегідь записатися у системі єЧерги. Ця ініціатива буде діяти на 29 пунктах пропуску.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!