В Україні почали діяти нові ціни на газ для населення

1899 0
За кубометр газу компанії просять від 7,99 до 13,5 грн.
ілюстративне фото: 24 канал

ілюстративне фото: 24 канал

Із 1 травня українських споживачів перевели на фіксовану ціну на газ, яка буде діяти до 30 квітня 2022 року. У кінці квітня газопостачальні компанії оприлюднили ціни на газ за умовами «річного тарифу».

Як повідомляє Ліга.нет, за кубометр газу компанії просять від 7,99 до 13,5 грн. Найнижчі річні ціни – від 7,88 грн до 7,96 грн за кубометр запропонували чотири компанії.

Ціну 7,88 грн за кубометр запропонувало ТОВ «Евод Трейд» КП «Луцькводоканал», 7,89 грн – ТОВ «Черкасигаз збут» і ТОВ «Уманьгаз збут», 7,96 грн – ГК «Нафтогаз України». За 7,98 грн за кубометр газ продаватимуть ТОВ «Воліньелектросбит» і ТОВ «Закарпаття Енергозбут».

Нагадаємо, що з 1 серпня минулого року в Україні запрацював ринок газу, за яким клієнт сам може обирати постачальника залежно від ціни та сервісу.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!