В Україні подешевшають ліки: деталі
Уряд має намір навести лад у фармацевтичній сфері, в результаті чого ліки в Україні подешевшають.
фото: www.akcent.org.ua, mn24.com.ua, v4asno.com
фото: www.akcent.org.ua, mn24.com.ua, v4asno.com

25 серпня 2016, 07:48

Про це на засіданні Кабінету міністрів заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, буде наведено лад у фармацевтичній сфері, а також в торгівлі ліками, що дозволить знизити ціни на медикаменти, – інформує Finance.ua.

“Ми говоримо про те, що ми будемо наводити лад у фармацевтичній сфері, в торгівлі ліками в Україні. Та низка постанов, які ми будемо ухвалювати, вони будуть спрямовані на виконання того закону, який підтримав парламент, підтримав наш уряд, підписав президент. І я думаю, що найближчими місяцями люди відчують збільшення спектру ліків, які реалізовані в Україні, і найголовніше, що відбудеться зниження цін на них. Тому нам потрібно наводити ладі в закупівлях ліків і підвищувати якість того, що споживають українські громадяни”, – сказав він.

Нагадаємо, в Україні стартувала безстрокова соціальна акція, націлена на боротьбу з поширенням так званої «аптечної наркоманії». Фармацевтів, провізорів та власників аптек закликають долучитися до ініціативи.

Опублікувала Юлія Сабадишина

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"